Robotyzacja procesów wytwórczych.

#ciekawekierunkistudiów

Na tym kierunku studiów, dowiesz sie na czym m.in. polega automatyzacja procesów produkcyjnych, dowiesz się jak efektywnie wykorzystywać komputery i roboty przemysłowe w systemach produkcyjnych, nauczysz się je programować oraz integrować roboty przemysłowe z urządzeniami pomocniczymi.

Zobaczysz jak projektuje się gniazda wytwórcze i planuje ich pracę. Poznasz zasady bezpieczeństwa obowiązujące w przemyśle.

Rozwiniesz się  poprzez realizację ciekawych projektów w kole naukowym.

Są to studia inżynierskie i trwają 7 semestów. Zajęcia mają charakter praktyczny (ćwiczenia, laboratoria i zajęcia projektowe).

Po ukończeniu studiów będziesz mógł/a zdobyć zatrudnienie w zawodzie specjalisty ds. wdrożeń, inżynier konstruktor, specjalista ds. obsługi i serwisowania urządzeń automatyki przemysłowej, projektant zautomatyzowanych systemów wytwórczych, specjalista ds. utrzymania ruchu.

W trakcie nauki możesz zdobyć certyfikaty Six Sigma (doskonalenie jakości procesów i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań) oraz EPICOR (system zarządzania produkcją).

Jeśli brzmi to dla ciebie interesująco, wejdź na stronę Politechniki Lubelskiej i zapoznaj się ze szczegółami.

O Izabela Kieda

Witaj! Nazywam się Izabela Kieda i chcę pomóc Ci znaleźć Twoją ścieżkę zawodową. Kiedy przypomnę sobie siebie sprzed kilkunastu lat, doskonale pamiętam, że nie wiedziałam, jaką drogą podążyć. Brakowało mi kogoś, kto doradziłby mi odpowiedni dla mnie kierunek kształcenia. Nikt nie okazał mi merytorycznego wsparcia podczas podejmowania tak trudnej, a jednocześnie ważnej decyzji. Bogata w te doświadczenia postanowiłam pomagać młodzieży w wybraniu szkoły, studiów oraz zawodu. Swoją pracę w charakterze doradcy zawodowego opieram na solidnych fundamentach. Ukończyłam studia I i II stopnia z doradztwa zawodowego, studium psychologii stosowanej oraz studia podyplomowe w zakresie treningu warsztatu umiejętności psychospołecznych. Dzięki temu zdobyłam odpowiednią wiedzę, którą mogę wykorzystać, by pomóc młodzieży odnaleźć właściwy kierunek zawodowy. Lubię swój zawód dlatego, że mogę na co dzień pracować z młodymi, pełnimy pasji i zaangażowania ludźmi. Cieszę się, że jestem dla nich wsparciem, którego też kiedyś potrzebowałam. Skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci odkryć Twoje mocne strony i zawodowe powołanie.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polecam. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.